Recenze knihy Maminko, nekřič!

O Knize

“Maminko, nekřič!” je kniha, kterou si zamilují nejen maminky, ale i všichni, kdo se zajímají o výchovu dětí. Napsali ji Mik Jeannine a Teml-Jetter Sandra a je plná příběhů, tipů a nápadů, jak se vypořádat s nástrahami mateřství a výchovy.

 

Kniha se čte velmi snadno a poutavě a každá kapitola nabízí inspiraci, motivaci a konkrétní rady pro řešení problémů, které s výchovou dětí mohou přicházet. Autorky se zaměřují na to, jak neztratit sebe sama v mateřství, jak najít rovnováhu mezi výchovou a prací, jak se vypořádat s emocemi a jak zvládat náročné situace.

 

Knihu doplňují krásné ilustrace, které dokreslují atmosféru a pomáhají čtenáři vnímat sdělení knihy. Příjemné procházení stránkami umocňuje i kvalitní papír a design.

 

Na co se můžete těšit? Příběhy a zkušenosti, které vás osloví a inspirují. Kniha nabízí konkrétní řešení situací, ve kterých se můžete ocitnout, ať už jde o nezvladatelné dítě, náročné rozhovory s partnerem nebo frustrace z nedostatku času.

 

“Maminko, nekřič!” je nejen odkazem pro rodiče, ale i pro celou rodinu. Nabízí cenné rady, jak si udržet klid v chaotických situacích a jak se přizpůsobit změnám, které s sebou mateřství přináší.

 

Kniha je naplněna láskou k rodině, úctou k dětem a pochopením pro všechny, kdo se chtějí neustále zdokonalovat a růst. “Maminko, nekřič!” je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí být lepšími rodiči a užívat si každou chvíli s dětmi.

 

Recenze

 

“Maminko, nekřič!” je skvěle napsaná kniha, která se zaměřuje na problematiku výchovy dětí a řeší otázku, jak zvládnout situace, kdy se dítě chová nevhodně. Autorky Mik Jeannine a Teml-Jetter Sandra nabízejí konkrétní rady a postupy, jak řešit konflikty s dětmi v klidu a s respektem k nim samotným. Kniha je psána s nadhledem a humorem, čímž čtenáře motivuje k praktickému uplatňování rad v reálných situacích. Jedná se o užitečný průvodce pro rodiče i pedagogy, kteří chtějí najít účinné způsoby, jak se vypořádat s náročnými situacemi v každodenním životě s dětmi.

 

Autor: Mik Jeannine, Teml-Jetter Sandra
Žánr: Naučná literatura, Psychologie a pedagogika, Osobní rozvoj

Počet Stran: 192

ISBN: 978-80-271-2436-7

Vydalo: Grada, 2020

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *