Recenze knihy Dívka v ledu

Dívka v ledu

 

O knize

Ukrutná zima právě začala a celá Londýnská metropole je zasypána sněhem. Pro detektivku Eriku Fosterovou to ale znamená jedno – práce se zase rozběhne naplno. V této napínavé detektivní próze od autora Roberta Bryndzy se setkáváme s tajemnou smrtí mladé ženy v úplně nečekaných okolnostech. Jak se zdá, nebyla obětí náhody, ale brutálního zločinu.

 

Erika musí spolupracovat s oddělením vražd, kterému velel její bývalý přítel a kolega. Když se však ukáže, že hlavní podezřelý je milenec oběti, který zároveň pracoval na novém projektu společnosti, ve které byla dívka zaměstnaná, vyvstane otázka, zda je případ tak jednoduchý, jak se na první pohled zdá.

 

Bryndza své čtenáře vtáhne do napínavého příběhu a nechává je spekulovat o tom, kdo mohl být vrahem a proč. Protagonistka Erika Fosterová je silná, inteligentní a nebojácná detektivka, kterou si čtenáři oblíbí díky jejímu odhodlání a pevné vůli. Autor si také pohrává s psychologickými prvky a nutí čtenáře přemýšlet o tom, jaké pohnutky vedly vraha k jeho činu.

 

Pokud máte rádi napínavé detektivní příběhy s kvalitním zápletkou, pak je kniha “Dívka v ledu” zaručeně pro Vás. Bryndzova schopnost vykreslit detaily a vytvořit atmosféru napětí Vás pohltí až do samotného konce. Nenechte si ujít tuto napínavou detektivku, která Vás okouzlí a napíná až do poslední stránky.

 

Recenze

 

Kniha “Dívka v ledu” od Roberta Bryndzy je napínavým a chytlavým detektivním thrillerem, který Vás nepustí zcela do konce. Hlavní hrdinkou je detektivka Erika Fosterová, která se snaží vyřešit brutální vraždu mladého dívky objevené zmrzlou v ledové vodě.

Autor umně střídá pohledy různých postav a tím vytváří poutavý příběh, který čtenáře přináší zápletky a neočekávané zvraty. Bryndza se také snaží čtenáře vtáhnout do atmosféry Londýna a jeho tajemných ulic, což vytváří ještě větší napětí a tajemno.

Erika Fosterová je sympatickou, odvážnou a věrnou postavou, která se nebojí riskovat a jít do krajností, aby odhalila pravdu. Její charakter a postupné odhalování jejího života dodávají příběhu věrohodnost a emocionální rozměr.

Celkově lze říci, že “Dívka v ledu” je kniha, která si zaslouží pozornost a určitě potěší všechny fanoušky detektivních thrillerů. Je to skvělá volba pro ty, kteří hledají napínavý příběh s mnoha zvraty a poutavými postavami.

 

  • Autor: Robert Bryndza
  • Žánr: Beletrie, Krimi, Detektivky
  • Počet Stran: 448
  • ISBN: 978-80-271-0370-6
  • Vydalo: Cosmopolis, 2016
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *