Dostupnost: Skladem

Zoo Tycoon: The Board Game – české vydání

SKU: 0745240182795,745240182795

Original price was: 2699 Kč.Current price is: 2160 Kč.

Snili jste někdy o tom, že budete provozovatelem vlastní zoologické zahrady? Splňte si sen s deskovou hrou: Zoo Tycoon! Vybudujte zoologickou zahradu…

EAN: 0745240182795,745240182795 Kategorie:

Popis

Snili jste někdy o tom, že budete provozovatelem vlastní zoologické zahrady? Splňte si sen s deskovou hrou: Zoo Tycoon! Vybudujte zoologickou zahradu, ve které se postaráte o oblíbená zvířata, jako jsou lvi, gorily nebo sloni, a do které přilákáte a nadchnete návštěvníky. Nebo navažte partnerství s národními parky v oblasti ochrany přírody a navrácení ohrožených druhů zpět do přírody. Díky 35 různým zvířecím druhům (k většině z nich máte na výběr z 236 krásných zvířecích figurek) máte na výběr z mnoha možností.
Se svou „zoo v krabici“ můžete sledovat, jak se zoo vašich snů stává skutečností přímo před vašimi zraky!

Cíl hry
V deskové hře Zoo Tycoon, začínáte jako noví správci čtyř městských parků. Město usiluje o nové uspořádání těchto parků a doufá, že přidáním zvířat se tyto zelené plochy stanou atraktivnějšími pro veřejnost. Aby byl projekt z hlediska politiky přijat, musí být zoologické zahrady finančně soběstačné a přispívat k ochraně přírody. Po prvním hodnocení (7 let po otevření) bude řízení všech nově vzniklých zoologických zahrad centralizováno. Ten, kdo těchto sedm let zvládne nejúspěšněji, může po právu očekávat, že se stane preferovaným uchazečem o tuto atraktivní pozici. Dejte do toho všechno!

Přehled hry
Desková hra Zoo Tycoon se hraje na 7 kol (let). Každé kolo je rozděleno na 4 roční období (s výjimkou 1. kola, které začíná v létě). Na jaře, kdy začíná rok, se narodí mláďata. V létě se přijímají nová zvířata. Na podzim probíhá výstavba nových výběhů a v zimě se zhodnocuje a končí rok.

Zvířata
23 hlavních druhů ve hře je zastoupeno kartami zvířat a figurkami zvířat. Na kartě zvířete najdete všechny důležité informace o druhu.

Obsah balení:
1 burza zvířat + podklad
1 bodovací tabulka
4 desky zoo
4 desky zaměstnanců
89 karet zvířat
18 karet událostí
12 přehledových karet
7 karet dárců
320 dílů výběhu
236 zvířecích figurek
410 dřevěných dílků
8 dřevěných hracích kostek
1 látkový sáček