Dostupnost: Skladem

Marvel United: Deadpool

SKU: 8595680302374

Original price was: 899 Kč.Current price is: 720 Kč.

To, co držíš v ruce, je bezpochyby nejlepší rozšíření všech dob. Jako viděl jsi tu ilustraci na přebalu? Praskni závistí Royi Lichtensteine.
Vzácný…

EAN: 8595680302374 Kategorie:

Popis

To, co držíš v ruce, je bezpochyby nejlepší rozšíření všech dob. Jako viděl jsi tu ilustraci na přebalu? Praskni závistí Royi Lichtensteine.
Vzácný případ poctivé reklamy – název hovoří za vše. Tohle rozšířko je celé o mě, Deadpoolovi, držkatém žoldákovi (pomocníci se nepočítají).
Koukejte mě pořádně podojit! Chceš si zahrát za Deadpoola? Evidentně vytříbený vkus. Chceš se Deadpoolovi postavit? To není úplně moudré, ale uznávám, máš koule. Nebo chceš aby ti Deadpool rozbil hry přiměřenou dávkou chaosu? Jasan, co nejhoršího se ti může stát?

Deadpool je rozšíření hry Marvel United, které vám přináší 3 úžasné varianty držkatého žoldáka a jeho ne úplně věrného pomocníka Boba. Za tyto neobvyklé postavy můžete hrát v roli hrdiny nebo padoucha, čímž docílíte toho, že budou držet jazyk za zuby. Deadpool však není jen hrdinou neustále bořícím čtvrtou stěnu a neporazitelným padouchem. Na svém plyšovém jednorožci dokáže nacválat do jakékoliv hry a ve formě výzvy rozsévat chaos všude, kam šlápne.

Obsah balení:
1 figurka hrdiny
1 figurka anti-hrdiny
1 figurka padoucha
1 figurka výzvy
1 lokace
24 karet hrdinů
2 desky padouchů
24 karet spiknutí
12 karet hrozby
25 karet výzvy
1 česká pravidla