Dostupnost: Skladem

Jamajka

SKU: 3558380108191

Original price was: 1059 Kč.Current price is: 850 Kč.

V únoru 1678 byl Henry Morgan po dlouhé pirátské kariéře chytře jmenován guvernérem Jamajky a pověřen vyháněním pirátů a korzárů. Místo toho sezval…

EAN: 3558380108191 Kategorie:

Popis

V únoru 1678 byl Henry Morgan po dlouhé pirátské kariéře chytře jmenován guvernérem Jamajky a pověřen vyháněním pirátů a korzárů. Místo toho sezval všechny své bývalé „spolupracovníky“ a bratry ve zbrani, kteří se zde nakonec usadili, aby si beztrestně užívali výsledků svého drancování.
O 30 let později, na oslavu jubilea jeho jmenování, byla, jak se patří, uspořádána Velká výzva závod kolem ostrova, na jehož konci se nejrychlejší posádka, která nashromáždí nejvíce zlata, stane vítězem.
Vzhůru do toho, chlapi, a na ně!

Jamajka je závodní hra řízená kartami a akčními kostkami. Hráči si v každém kole vybírají z několika dostupných akcí, jejichž vyhodnocení ovlivňují čísla hozená na kostkách. Pohybují se na lodích kolem ostrova, sbírají suroviny, platí za kotvení v přístavech a bojují s ostatními. Cílem hry je objet ostrov jako první s pořádným lupem, pokud možno.

Zvolte si ranní a večerní akce. Naplňte své podpalubí jídlem, střelným prachem a poklady, zaútočte na své soupeře a dokončete závod kolem ostrova jako nejbohatší!

Obsah balení:
1 hrací plán
66 karet akce
12 karet pokladů
80 zlatých dublonů
45 žetonů jídla
45 žetonů střelného prachu
9 žetonů pokladů
1 žeton kompasu
2 kostky akcí
6 lodí
6 desek nákladních prostorů
1 kostka boje/nedostatku
1 brožura s pravidly